محل تبلیغات شما

بهنام خدا

برداشتازسی دی نخل ازهمسفرعفت رهجوی خانم خاطره

این سی دیعجیب منوتکان دادکه درخواب غفلت نباشم.دراین دنیاغرق شده ام وغافل ازاینکه دنیایدیگه ای هم هست من درصورپنهان یاحتی درصوراشکارکارهایی کرده ام وخودم خبرندارموکابوسها وخوابهایی میبینم باید بفهمم درونم چخبره.! استادچه کرده؟ مارابه درونخودمون میبره. مجموعه هایی هستندکه افکار و اندیشه ی مارافراهم کردندزمان حال زمانگذشته زمان اینده.من همیشه یادرگذشته غرق شده بودم وافسوس گذشته رامیخوردمیادراینده ای نامعلوم سیرمیکردم وهمیشه حالم خراب بود. زمانی شبهاکابوس میدیدموچند بار بختک جسم مرادربرگرف فکرمیکردم خیال و توهمه اماباگوش کردن ونوشتن این سیدی فهمیدم همه­ی اینها درسته وخیال نیست اینهایعنی کابوسهاوترسهای من پروندهروزانه­ی من بودنداگردرروزبدی میکردم نتیجه اش راشبهادرخواب میدیدم درواقع خوابوخیال یک رویانیست خواب یک واقعیته خواب یک مرگ موقته وهیچکاره خدابی حکمت نیستخداوندخواب یعنی همون مرگ موقت راقراردادتامابه وجود مرگ دائم پی­ببریم و بدانیمپس ازمرگ نیزمیتوان زندگی کنیم همانطورکه درمرگ موقت(خواب)زندگی میکنیم حرف میزنیممیشنویم میبینیم اما نه باجسمهای ظاهری.نوشتن این سی دی تَلَنگُری بود برای من کهازخواب گران بیدارشوم اگرغیبت وقضاوت بده وغیبت وقضاوت میکنم بدانم که درنامهاعمالم یاپرونده ام نوشته خواهدشد.به قول استادکجاغیبت تورومیکنند؟اونجاکه توغیبتدیگران رامیکنی.کابوسها قبلاً در من وجود داشتند

گزارش تولد مسافر شاپور و همسفر روح انگیز 25 مهر 98

سی‌دی اضافه وزن۱

جایگاه اسیستانت و ایجنت و مرزبان و چگونگی قدردانی از زحمات آنها

دی ,خواب ,یک ,ام ,سی ,میدیدم ,این سی ,سی دی ,رهجوی خانم ,خانم خاطره ,خواب یک

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Employment Lawyer artme سخن کارشناس وبلاگ اصلی | چت روم فارسی | ققنوس چت Hugh's style prophnaposlei جم نیوز Fernando's info botbebarpie الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم