محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله
موضوع جلسه:سیدی کج فهمی آقای مهندس                                            تاریخ:1399/02/13

مشارکت های مکتوب همسفران:

¤سلام دوستان اکرم هستم یک همسفر:

تسلیت عرض میکنم به خانم فرزانه ی عزیز و فوت پدر بزرگوارشون را تسلیت عرض میکنم . متذکر می‌شوم قوانین گروه را که عزیزان حتما باید این قوانین را رعایت کنند.حتما هسفران از وبلاگ سایت شعبه دیدن فرمایند و از آخرین اخبار و اطلاعات آگاهی پیدا کنید .درمورد قانون :فراموش نکنید وحمایت  از زمین و لژیون موسیقی هم مهم می‌باشد.کنگره گدای کمک های ما نیست و اگر شما پولی پرداخت می‌کنید به خودتان کمک می‌کنید که به آرامش و حال خوش برسید هیچ مطاعی را بی بها به ما نمی‌دهند اما کنگره ابتدا بسیار به ما بها بخشیده و حالا نوبت ماست بسم الله و از این پس هزینه ی سبد را به شماره ی : جمعیت احیای انسانی کنگره پرداخت نمایید .ممنون و سپاس گذار از شما دبیر لژیون
و در ادامه خانم اکرم گزارش عملکرد جلسه ی قبل لژیون را قرائت کردند
امروز جلسه پانزدهم از سری جلسات مجازی بال های پرواز به استادی خانم خاطره و دبیری همسفر اکرم با دستور جلسه سیدی کج فهمی و پرسش و پاسخ راس ساعت آغاز به کار نمود.

سلام دوستان خاطره هستم یک همسفر:

ابید قوانین به طور کامل در لژیون رعایت شود،فرمانبرداری داشته باشیم.ما باید قوانین رو رعایت کنیم و زمانی که جلسه ی عمومی در حال پخش است نباید در گروه پیام بدهیم و صحبت کنیم و باید به تمامی خدمت گزاران احترام بگذاریم.

گزارش تولد مسافر شاپور و همسفر روح انگیز 25 مهر 98

سی‌دی اضافه وزن۱

جایگاه اسیستانت و ایجنت و مرزبان و چگونگی قدردانی از زحمات آنها

جلسه ,قوانین ,لژیون ,ی ,خانم ,اکرم ,سیدی کج ,کج فهمی ,یک همسفر ,تسلیت عرض ,کنیم و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cusiharis TAKAVAR313 پیام زندگی ☨ بهشت گمشده ☨ ☾ ★ میساکی ★ ☽ ...::مهــــدویت::... Eshghabad tisimagist imibox www.MultiAxis.ir شیت :: بهشت گمشده